تونل آکواریوم اصفهان

برای تماشای کلکسیونی از ماهی های عجیب و نادر دنیا کافی است سری به تونل آکواریوم اصفهان بزنید. تونلی با شش کیلومتر طول، که در عمق شش متری از سطح زمین طراحی و ساخته شده است.

تونل آکواریوم اصفهان، 33 آکواریوم پنج تا 10 متری را در خود جای داده، که در این 33 آکواریوم، 350 گونه و در مجموع بیش از پنج هزار موجود زنده دریایی وجود دارد که 100 قطعه از این آبزیان جزو خطرناک ترین، نادرترین و عجیب ترین گونه، از ماهی های آب های شور و شیرین، پنج قاره مختلف جهان می باشند و قرار است شش کوسه نیز به این مجموعه اضافه شود.

تونل آکواریوم اصفهان

تونل آکواریوم اصفهان

آکواریوم های تماتیک (زمینه محور)،  آکواریوم های استوانه ای (سیلندری) و آکواریوم های لمسی نمونه هایی از آکواریوم هایی است که در این مجموعه از آن استفاده شده است. هرکدام از این آکواریوم ها متناسب با نوع، اندازه، خوراک، محیط زندگی و… ماهی ها تنظیم شده. مثلا آکواریوم های تماتیک با ابعاد چهار در ۱۰ متر، اقیانوس ها را تمیثل می کند و یا آکواریوم های لمسی یک برش واقعی از رودخانه آمازون در آمریکای جنوبی را به نمایش می گذارد.

تونل آکواریوم اصفهان

تونل آکواریوم اصفهان

همچنین دوستانی که به غذا دادن به ماهی ها علاقه مند هستند می توانند در این مجموعه با پستانک و شیشه شیر و یا با دست به ماهی ها غذا بدهید و اوقات لذتبخشی را در کنار خانواده خود، در این مجموعه تفریحی گردشگری استان زیبای اصفهان داشته باشید.

تونل آکواریوم اصفهان

برای ارسال نظر ثبت نام نمایید