فرودگاه بین المللی ملک عبدالعزیز نام یکی از فرودگاه های کشور عربستان سعودی است که در شهر جده قرار گرفته و از لحاظ وسعت و مساحت سومین فرودگاه این کشور شناخته می‌شود. کار طراحی فرودگاه بین المللی ملک عبدالعزیز را گروه معماری SOM بر عهده داشته است.

پروژه طرح توسعه فرودگاه اسلو توسط دفتر معماری Nordic در سال 2017 در زمینی به مساحت 115000 مترمربع طراحی و گسترش یافت.

فرودگاه بین المللی شنژن بن - ساختمان ترمینال 3، چهارمین فرودگاه کشور چین است و می تواند فاکتور خوبی برای ورود گردشگران خارجی به این منطقه محسوب شود. این پروژه که در شهر شنزن بن، چین قرار گرفته، طرح تندیسی فوق العاده ای دارد که به عنوان مرکز بین المللی و نشانه ای برای یکی از سریع الرشدترین شهرهای دنیا محسوب می شود.

طراحی جاه طلبانه، فضای داخلی رویایی و محیطی هیجان انگیز، این ها واکنش ها و القابی است که به پروژه جدید دفتر طراحی فاستر و همکارانش داده شده. البته مانند هر پروژه ی دیگری مخالفانی هم وجود دارند، اما این طور که پیداست همکاری وزارت کار عمومی کویت با نورمن فاستر در قدم اول بسیاری از نگاه ها را به سوی خود معطوف کرده.

به تازگی در شهر بائسا (Baeza) اسپانیا ایستگاه اتوبوسی ساخته شده است که، از یک سالن بزرگ برای پذیرایی از مسافران بهره مند می باشد.

ترمینال مسافربری ریگا، مکانی منحصر به فرد می باشد، و امروزه به هویت جدیدی برای شهر ریگا تبدیل شده است. این ترمینال در سال 2012 طراحی شد. مکان بنا در شهر ریگا، پایتخت کشور لتونی و یکی از مراکز مهم صنعتی، تجاری، فرهنگی و مالی منطقه ی بالتیک و از بنادر مهم این منطقه است.