کار طراحی دفتر مرکزی CMT در سال 2008 و توسط دفتر معماری Battle & Roig شروع شد، و از سال 2010 این پروژه وارد مرحله ی اجرایی خود گردید.

ساختمان اداری شرکت نستله توسط گروه معماری Rojkind در شهر مکزیکوسیتی در کشور مکزیک طراحی شد. زیربنای کل این پروژه 700 مترمربع می باشد.

به تازگی شرکت تکنولوژی مواد آمیکور (Umicore) یک ساختمان اداری جدید در شهر Hoboken بلژیک احداث نمود. این ساختمان توسط گروه معماران کانیکس طراحی گردیده است.

در سال 2011 ساختمان اداری که در تصویر بالا مشاهده می کنید، در شهر لستل کشور سوئیس و در زمینی به مساحت 1675 متر مربع طراحی و ساخته شد.

برج اداری 180 متری لی سینگ در پاریس فرانسه، طراحی آن در سال 2012 توسط گروه نیوتلینگ ریدیجک (Neutelings Riedijk Architects) به اتمام رسید. این آسمان خراش به عنوان نقطه کانونی شرق پاریس در توسعه های جدید شهری محسوب می شود.

برج اداری نانگانگ تایپه (Taipei Nangang) با مسئولیت شرکت آیداس پکن (AEDAS Beijing) به روشی جدید در سال 2011 طراحی شد.

در مسابقه سال 2001 برای طراحی کمیسیون عالی بریتانیا (British High Commission) که در پایتخت سریلانکا کلمبو برگزار شد، ساختمان جدید به جای ساختمان کمیسیون عالی موجود، جایگزین شد و در زمینی به مساحت 3 هزار و 400 متر مربع طراحی شد.

کارفرما از گروه معماری بانکر  (Bunker Arquitectura) خواست تا سوئیتی در ناپولس (Napoles) مکزیک طراحی کنند که تا چند سال بعد به یک محل اداری تبدیل شود.

امروزه با توجه به رشد چشمگیر شرکت های فناوری اطلاعات در سطح جهان، به آرامی این شرکت ها رو به سمت ساخت دفاتر و مراکزی پیشرفته تر و بزرگتر کرده اند.

کمتر کسی پیدا می شود که اسم مارک زوکربرگ 28 ساله و شبکه ی اجتماعی پر طرفدارش، facebook را نشنیده باشد.

شرکت اَپل‏ یک شرکت چند ملیتی آمریکایی است که در زمینه ی طراحی و ساخت لوازم الکترونیکی و نرم‌ افزار کامپیوتر فعالیت می‌کند. این شرکت در شهر کوپرتینو در ایالت کالیفورنیا، واقع در دره سیلیکون کشور آمریکا توسط استیو جابز، استیو وزنیاک و رونالد وین تاسیس شد.

روایت 15 داستان در 55 متر ارتفاع درساختمانی بالای شهر اوترخت (Utrecht)، که نزدیک بزرگترین ایستگاه راه آهن هلند در سال  2013  توسط گروه معماری  NL Architects  ساخته شد.

غرفه ارتفاعات رودخانه، نام پروژه ای اداری است که در حومه شهر تایونان (Taiyuan) چین در امتداد لبه رودخانه معروف فِن قرار گرفته است. این یک پروژه ی شهری واقع در وسط شهر است که توسط گروه People’s Architecture Office  در سال 2012 طراحی شد.

دفتر مرکزی Cake 21، در شهر پکن، پایتخت چین قرار دارد. دفتری که در سال ۲۰۱۲ و توسط تیم  People’s Architecture Office طراحی شد. اعضای این تیم او جی ها، جیمز شن، زنگ فنگ (He Zhe, James Shen, Zang Feng) هستند.