مجموعه ورزشی استریجپ

نوشته شده توسط زهرا صامتی

مجموعه ورزشی استریجپ که قرار است به کیفیت زندگی مردم این منطقه از هلند کمک شایانی کند. ظاهر جذاب و هیجانی این مجموعه ورزشی، باعث شده که مردم از مناطق دیگر هم به اینجا جذب شده و از بودن در آن لذت برده و اوقات خوشی را سپری کنند.

مجموعه ورزشی استریجپ (sports complex Strijp) توسط گروه LIAG در سال 2012 طراحی و در آیندهوون هلند ساخته شد. آیندهوون، شهری زیبا، مدرن و صنعتی در استان برابانت شمالی در جنوب شرقی هلند است که محل تولد کارخانه‌ های فیلیپس می باشد.

مجموعه ورزشی استریجپ

مجموعه ورزشی استریجپ، با مساحتی حدود 4489 مترمربع، در یک تپه سبز رنگ و دنج، با مقیاسی انسانی ساخته شده و کل ساختمان دارای یک ورودی اصلی است. ساختار این مجموعه شامل نوارهای افقی طولانی است که در نقطه اوج خود، لبه های گردی را پدید می آورند و از چندین رنگ زیبا بوجود آمده اند. در این مجموعه، از انرژی های تجدید شونده، مانند انرژی خورشیدی به همراه امکان ذخیره سازی این انرژی های حرارتی در زمین استفاده شده، که بخش بزرگی از انرژی های مورد نیاز این مجموعه را تأمین می کند.

مجموعه ورزشی استریجپ

غیر از سالن ورزشی چند منظوره که با امکانات ورزشی مدرن تجهیز شده و مورد استفاده باشگاه فوتبال RKVV Brabantia Football و باشگاه CKV Rust Roest Korfball  قرار گرفته، از زمین چمن آن نیز استفاده می شود. از دیگر مزایا این مجموعه، سالن چند منظوره و فضای نگهداری از خردسالان و  یک سری اغذیه فروشی نیز در این مجموعه وجود دارند؛ که به راحتی و آسایش هر چه بیشتر استفاده کنندگان کمک می کند.

مشاهده 2998 مرتبه

گالری تصاویر (برای مشاهده لطفا عضو شوید)

{gallery}593{/gallery}
برای ارسال نظر ثبت نام نمایید