ورزشگاه الوکره یکی از شش ورزشگاهی است که قرار است توسط زاها حدید برای رقابت های جام جهانی 2022 قطر اجرا شود.

استادیوم موردوویا آرنا در شهر سارانسک، یکی از ورزشگاه های میزبان جام جهانی 2018 روسیه می باشد. بازی سوم تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل پرتغال در این ورزشگاه برگزار خواهد شد.

کازان آرنا، ورزشگاهی در قازان روسیه می باشد. قرار است این استادیوم، میزبان مسابقات فوتبال جام جهانی 2018 روسیه، به ویژه بازی حساس تیم ملی کشورمان مقابل تیم ملی اسپانیا باشد.

تیم ایران نخستین دیدار خود، در جام جهانی 2018 روسیه را، مقابل مراکش، در استادیوم کرستوفسکی سن پترزبورگ روسیه برگزار خواهد کرد. این ورزشگاه متعلق به تیم باشگاهی زنیت می باشد.

استادیوم البیت در شهر الخور (Al Khor) در سی مایلی شمال دوحه قطر قرار گرفته است. این استادیوم، با الهام از چادرهای سیاه و سفیدی موسوم به بیت الصحرا که به صورت سنتی توسط مردمان چادر نشین قطر استفاده می‌گردد، طراحی شده.

استادیوم بین المللی 40 هزار نفری خلیفه، در سال 1976 و در حومه شهر دوحه قطر ساخته شد و هم اکنون برای مسابقات جام جهانی 2022 بازسازی شده است. برای بازسازی این ورزشگاه حدود 70 میلیون پوند سرمایه گذاری شده است.

باشگاه خانگی گلف لا گرایرا، در وسیع ترین بخش سایت قرار گرفته و طراحی آن به نحوی انجام شده که در بهترین دید و جهت گیری باشد. زمین گلف آن شامل 18 حفره می باشد که به خوبی در زمین جای گرفته است.

استخر شنا سان تریاس در زمینی مثلثی شکل در شهر Son Trias اسپانیا، در نزدیکی کوه اسپورلس (Esporles) قرار گرفته است. این پروژه بخشی از یک پروژه شهری مشترک می باشد که در آن علاوه بر ایجاد مرکز جدید ورزشی، مهد کودک های موجود نیز گسترش یافته است.

میدان هاکی جاکا، برای جشنواره های المپیک هاکی جوانان اروپا که قرار بود در سال 2007 و برای اولین بار در کوه های پیرنه (Pyrennes) برگزار شود، در شهر جاکا (Jaca -Huesca) اسپانیا ساخته شد.

باشگاه ورزشی واساس (Vasas Sportclub) یکی از قدیمی ترین و موفق ترین باشگاه های مجارستان است. این ساختمان در سال 1911 میلادی در بوداپست (Budapest)، پایختت کشور مجارستان تاسیس شد و در حال حاضر دارای 45 مدال طلای المپیک و 40 قهرمان جهانی می باشد.

ورزشگاه دا لوز (Da Luz) در سال 2003 میلادی در شهر لیسبون (Lisbon) پرتغال، توسط شرکت پوپولوس و در زمینی به ابعاد 68 در 105 متر احداث شد. بازی های خانگی تیم بنفیکا پرتغال در این استادیوم برگزار می گردد.

ساختمان چند منظوره تسهیلات ورزشی در مالاگا اسپانیا (Malaga) قطعه زمینی در دامنه کوه، به عنوان بخشی از طرح توسعه شهرداری منطقه مدنظر قرار گرفته بود.

استودیوی معماری "یاسر خلیل" طراحی و اجرای پروژه زیبای استادیوم ورزشی کازابلانکا در کشور مراکش را بر عهده دارد. هدف از طراحی این ورزشگاه شگفت انگیز، ایجاد یک مرکز ورزشی مدرن است که؛ کاملا با محیط زیست طبیعی، جغرافیا و تاریخ ملت مراکش هماهنگ بوده و در عین حال نمادی از کشور مراکش در جهان باشد.

مجتمع ورزشی داکسینگ انلینگ، واقع در هیلونگ جیانگ چین در سال 2013 توسط تیم Had Architects طراحی شد. اعضای این تیم؛ Tang Jiajun, Luo Peng, Ji Qiang ,Wang Conglong می باشند.

انجمن ورزش ماهیگیری در شهر وینگستد (Vingsted) دانمارک در فاصله ی سالهای 2011 و 2012 توسط گروه CEBRA طراحی شد.

استادیوم فوتبال BBVA با 22 هزار نفر ظرفیت و در زمینی به مساحت 340 هزار متر مربع، در شرق مرکز شهر هوستون واقع شده است.

استادیوم صخره ای (Rock Stadium) در زمینی بیابانی با حدود 200 هزار مترمربع مساحت، توسط گروه معماران  MZ طراحی شد.

مجموعه ورزشی استریجپ که قرار است به کیفیت زندگی مردم این منطقه از هلند کمک شایانی کند. ظاهر جذاب و هیجانی این مجموعه ورزشی، باعث شده که مردم از مناطق دیگر هم به اینجا جذب شده و از بودن در آن لذت برده و اوقات خوشی را سپری کنند.

کنزو تانگه (Kenzo Tange) به طور همزمان مشغول طراحی دو فضای بزرگ برای بازی های المپیک در تابستان سال 1964 در توکیو ژاپن بود. این فضاهای بزرگ در بخش جنوبی ژاپن، یعنی تاکاماتسو در کاگاوا، بین سالهای  1962 و 1964 ساخته شد.

در ورزشگاه پرنامبوکو آرنا؛ یکی از بازی های مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی 2014 برزیل برگزار خواهد شد. ورزشگاهی با گنجایش 46 هزارنفر که توسط گروه فرناندز (Fernandes Arquitetos) طراحی شد و انتظار می رود ساخت آن در سال 2013 به پایان برسد.